ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-07-31
Kursant: Mikołaj Studziański


Chciałbym zacząć od tego, że ogółem polecam tą szkołę prawa jazdy, mimo że nie jest ona idealna. Zaczynając od pozytywnych aspektów. Godny polecenia jest na pewno pan Tomasz Woźniak. Jest bardzo dobrym instruktorem i wiele mnie nauczył. Jest bardzo przystępnym człowiekiem. Nie jest jednym z tych instruktorów, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić młodemu i niedoświadczonemu kursantowi swoją wyższość. W czasie jazd można było pogadać z nim na wiele rozmaitych tematów ale nie znaczy to że tracił on czujność podczas swojej pracy. Jeżeli zrobiłem coś źle od razu urywał rozmowę i tłumaczył mi co zrobiłem źle, czemu mam tak nie robić i jak się tego oduczyć. Jest on również bankiem wiedzy jeżeli chodzi o przepisy i zasady ruchu drogowego. Potrafił odpowiedzieć na każde z moich pytań w wyczerpujący sposób. Reasumując pan Tomasz jest właściwą osobą na właściwym miejscu i potrafi bardzo dobrze balansować między karceniem lekkomyślności kursanta a chwaleniem go i budowaniem jego wiary w siebie. Dodając jeszcze od siebie to czego pan Tomasz mnie nauczył bardzo przydało mi się na obydwu egzaminach zarówno teoretycznym i praktycznym (wszystkie egzaminy zdałem za pierwszym razem i uważam że pan Tomasz przyczynił się do tego w dużym stopniu). Natomiast coś czego bym raczej nie polecał to są wykłady, ponieważ jest to tak naprawde loteria. Możemy trafić na wykładowcę który jest bardzo dobry i uczy na przykładach. Potrafi zaciekawić słuchacza nawet czymś tak nudnym jak przepisy ruchu drogowego ponieważ dopowiada do nich ciekawe historie które łatwo zapamiętać. Natomiast drugi wykładowca jest szowinistą który uważa, że kobiety nie powinny kierować samochodami. Tekstem który powtarzał za każdym razem po zadaniu pytania było: “panów nie pytam z wiadomych powodów” (90% pytań na wykładach było skierowane w stronę pań). Podsumowując szkołę polecam, ponieważ z jazd jestem bardzo zadowolony. Co do teorii zalecałbym pytać do którego wykładowcy zostaniemy skierowani. Według mnie wykładowcą mającym właściwe podejście był pan Tomasz Sobol. Jeżeli to na niego się trafi to można być spokojnym o jakość nauczania.