Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2022-07-27
Kursant: Wojciech Niemczura


Mój kurs można by opisać jako długą drogę ale za to z happy endem. Przez problemy kadrowe jazdy podstawowe rozciągnęły się na zbyt wiele miesięcy i to w sumie jest jedyny problem z jakim się spotkałem. Same wykłady były interesujące i ciekawie prowadzone. Najwięcej godzin spędziłem z Panem Waldemarem Poliszczakiem, jazdy z nim były przyjemne, bezstresowe co było dla mnie ważne, wszystko mi dobrze tłumaczył i wyjaśniał. Bezpośrednio przed egzaminami przygotowywał mnie Pan Bartek Majewski, z którym jeździło się świetnie. Był bardzo cierpliwy, tłumaczył, rysował i wskazywał mi co powinienem poprawić ale też mówił, co robię dobrze, dzięki czemu czułem się pewniej. Egzamin państwowy - teorię i praktykę zdałem za pierwszym razem. Całość zajęła mi 3 dni. To jest najlepsze świadectwo jak zostałem przygotowany.