ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B - ekstremalnie szybki termin

2022-07-09
Kursant: Marina


Wszystkim polecam P. Małgorzatę Grudzińską jest wysokiej klasy profesjonalistką doskonałym szkoleniowcem i nauczycielem. Cały czas skoncentrowana na tym co robi kursant, wykorzystuje czas maksymalnie do nauki, za każdym razem miałam z nią wrażenie że robimy bardzo dużo. Zwraca uwagę na wszystkie szczegóły potrzebne do bezpiecznej jazdy i egzaminu. Jeździ zawsze w dobrym i pozytywnym nastroju, mega cierpliwa i zawsze optymistyczna. Podsumowuje każdą lekcję. Robi sobie notatki i pracuje nad słabymi stronami kursanta. Ma poczucie humoru odkupią się maksymalnie na pracy szkoleniowej z kursantem dbając o szczegóły w bardzo pozytywnej atmosferze. Jestem Jej za to wszystko bardzo wdzięczna!!!!! I życzę wszystkim takiego szkoleniowca!!