ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B dla osób niepełnosprawnych ruchowo

2022-06-08
Kursant: Remigiusz Stefański


Szkoła jazdy dla mnie to coś więcej niż tylko nauka i zdobycie uprawnień do prowadzenia samochodu. Dla mnie, jako osoby w sile wieku, która pół roku temu straciła nogę, to okno na świat, motywacja do pokonywania własnych ograniczeń i tak naprawdę wielkie wyzwanie! Od początku jest to możliwe dzięki pracy na kursie z Panem Sebastianem Skrętkowiczem który jest niezwykłym trenerem, merytorycznym, cierpliwym, oraz bardzo konkretnym, a przy tym z indywidualnym rozpoznaniem każdego kursanta. Praca z Panem Sebastianem Skrętkowiczem była dla mnie nie tylko ogromna przyjemnością, przygodą pełna wzajemnego zrozumienia ale także szansą na lepsze jutro, za co dziękuję. Każda osoba z takimi problemami jak ja powinna bez wahania odwiedzić Kursanta. Polecam trenera i Szkołę Jazdy Kursant.