ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-06-07
Kursant: Magdalena


Szkołę jazdy KURSANT polecam z całą stanowczością. Kurs bardzo sprawnie poprowadzony. Jazdy dopasowane do możliwości czasowych. Panie z biura bardzo pomocne i sympatyczne. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany ZA PIERWSZYM RAZEM. Pani instruktor Edyta Polon jest niezwykle profesjonalna, opanowana a przy tym komunikatywna i z poczuciem humoru. Dzięki jej zaangażowaniu czułam się bezpiecznie i pewnie za kierownicą. Pan instruktor Cezary Karpiński nieoceniony w przygotowaniu do egzaminu praktycznego. Dostałam wiele cennych uwag, które zaprocentowały bezbłędnym egzaminem. Duet instruktorski idealny. Potrafią przygotować każdego do samodzielnej i bezpiecznej jazdy. Bardzo dziękuję za pomoc!