ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-05-04
Kursant: Bartosz Czernicki


Fenomenalna szkoła, przyszedłem z zerowymi umiejętnościami, skończyłem na 4 egzaminach zakończonych pozytywnie za pierwszym razem. Pan Cezary Karpiński nauczył mnie wszystkiego czego mógłbym sobie wymarzyć. Świetna współpraca, fenomenalny kontakt oraz niesamowite nastawienie do ucznia. Od pierwszej lekcji było widać doświadczenie w uczeniu Pana Cezarego, godziny do nauki mogłem brać dzień przed terminem, oraz dzwonić w każdej chwili. Nie miałem ani jednej nieprzyjemnej sytuacji, na zajęcia chodziłem z uśmiechem na twarzy i tak samo z nich wracałem. Pan Karpiński zamieniał jakikolwiek stres w uśmiech i zawsze chciało się przychodzić na umówione wcześniej godziny. Jedyne dodatkowe jazdy jakie wykupiłem to 2 godzinki przed samym egzaminem dla własnego spokoju, co dało mi bardzo dużo pewności siebie. Przejeździliśmy dokładnie taką samą trasę jaką miałem na egzaminie, oraz wszystkie zadania na placu. Z wielkim spokojem jestem w stanie polecić Pana Cezarego Karpińskiego, chciałbym aby tacy nauczyciele jak On częściej spotykali mnie na drodze mojego życia.