ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2022-04-21
Kursant: Marcin M.


Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem :) A wszystko to zawdzięczam pani Małgorzacie Grudzińskiej. Dzięki umiejętnościom w przekazywaniu wiedzy zarówno z zakresu ruchu drogowego jak i techniki jazdy, szybko nabierałem pewności siebie jako kierowca oraz zdobywałem umiejętności niezbędne do płynnego poruszania się po drodze. Dodatkowo zawsze mogłem zapytać o wszelkie moje wątpliwości dotyczące poruszania się po drogach i za każdym razem dostawałem odpowiedź, która rozwiewała wszelkie wątpliwości. Kolejnym atutem pani Małgorzaty jest jej duża cierpliwość i wyrozumiałość przy realizacji zagadnień przez co wszystkie godziny jazdy przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Gdym miał opisać panią Małgorzatę w jednym zdaniu to powiedziałbym, że jest dosłownie skarbnicą wiedzy na temat ruchu drogowego :)