ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B - ekstremalnie szybki termin

2022-02-18
Kursant: Remigiusz Krzyżaniak


Szkoła „Kursant” okazała się być najlepszym wyborem, gdyż spotkałem w niej samych kompetentnych instruktorów jak i pracowników. Kurs teorii przebiegł znakomicie - p. Tomasz mówi o wszystkich (na pozór nudnie prezentujących się tematach) w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu egzamin teoretyczny okazał się być dla mnie przysłowiową pestką. Ponadto Pani Ania i Agata z biura głównego pomogły załatwić mi wszystkie formalności w błyskawicznym tępie. Jazdy z Panem Sylwestrem to koleina świetna część kursu - instruktor był bardzo miły, a przede wszystkim rzeczowy i doświadczony w swoim fachu. Zdecydowanie polecam „Kursanta”!