ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-12-30
Kursant: Dominik Luszczek


Bardzo serdecznie chciałbym polecić szkolę jazdy kursant, a w szczególności mojego instruktora Seweryna Lechowicz. Przygotowanie do życiowej jazdy na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dokładość i sumienność. Atmosfera na zajeciach byla niesamowita, niczego nie mozna zarzucic. Od pierwszych zajeć było widać, że Seweryn ma bardzo szeroka wiedze na temat przepisow i wszystkiego co zwiazne z motoryzacja. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Chciałbym rownież serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Sobol za przygotowanie teoretyczne, które odbyłem na wykładach. Wykłady były bardzo ciekawe, opisujace sytuacje we wrocławskiej strefie egzaminacyjnej, z humorem i pasja oraz Pani Agacie i Ani z biura, które dopilnowały wszelkich formalności zwiazanych z prawem jazdy. :DD