ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-12-29
Kursant: Wiktoria


Serdecznie polecam Panią Maję Kaczmarek, która była moją instruktorką i pomogła mi w przygotowaniu się do zrobienia prawa jazdy na kategorię B. Ma bardzo dobre podejście do kursanta i w przystępny sposób przekazuje wiedzę potrzebną, aby z łatwością zdać egzamin zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Jest idealnym instruktorem dla osób, które nie czują się pewnie za kierownicą, ponieważ jest ogromnie cierpliwa i do wszystkiego podchodzi ze stoickim spokojem. Zawdzięczam jej zdanie mojego egzaminu na prawo jazdy, a co więcej chęć i przyjemność z prowadzenia samochodu i dalszym rozwojem w tym kierunku, poprzez lata doświadczeń, które już indywidualnie zostaną przeze mnie spędzone na drodze. Dlatego z całego serca mogę polecić Panią Maję, która z pewnością, pomoże każdemu zdać egzamin państwowy.