ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2021-12-28
Kursant: Justyna


Chciałam podziękować mojemu instruktorowi Leszkowi za to, że nauczył mnie jeździć, za cierpliwość w odpowiadaniu na te same pytania po raz n-ty, za dodawanie odwagi i rozwiewanie wątpliwości, za wiarę w moje umiejętności, za cały kurs i jazdy dodatkowe. Dziękuję Ci bardzo za twoje wsparcie szczególnie przed egzaminem. Dzięki twojemu zaangażowaniu dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem. Zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Dzięki tobie egzamin nie był zaskoczeniem. Dziękuję również Pani Mai i Panu Sebastianowi za podstawienie samochodu i wsparcie. Tworzycie fajny zespół profesjonalistów. Współpraca z wami to duża przyjemność. Justyna