ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Der Führerschein der Klasse B

2021-12-25
Kursant: MajaK


Pan Tomasz Sobol jest świetnym instruktorem!!! Egzamin na prawo jazdy kategorii B zdałam śpiewająco za pieszym razem, praktyczny jak i teoretyczny. Zajęciom towarzyszy przyjemna atmosfera, która pozwala przyswajać wiedzę. Można naprawdę się rozluźnić i poczuć pewnie za kierownica dzięki wspaniałemu instruktorowi jakim jest Pan Tomek. Świetnie tłumaczy bardzo spokojnie i dosadnie, jednocześnie jak czegoś się nie zrozumie z chęcią powtórzy i wytłumaczy jeszcze raz. Jestem osoba, która stresuje wiele rzeczy, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu mojego instruktora zawsze z chęcią i pewnością siebie przychodziłam na jazdy. Doskonale nauczył mnie zasad panujących na drogach oraz jak zachowywać się w trudnych sytuacjach, ale przede wszystkim nauczył mnie wiary w siebie.