ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-12-12
Kursant: Tomasz Krawczyk


Z całego serca polecam szkołę jazdy Kursant, a w szczególności mojego niezastąpionego instruktora Seweryna Lechowicza. Na początku jazda samochodem była dla mnie mocno stresująca, lecz dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora oraz przyjaznej atmosferze, szybko udało mi się przełamać strach, a prowadzenie auta zaczęło sprawiać mi przyjemność. Myślę, że długo będę wspominał pełne praktycznej wiedzy i dobrego humoru zajęcia z Sewerynem. Najlepszym przykładem jego profesjonalizmu i umiejętności dydaktycznych niech będzie fakt, że obydwa egzaminy praktyczne, wewnętrzny i państwowy zdałem za pierwszym razem!