ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-11-24
Kursant: Katarzyna Tekieli


Egzamin na prawo jazdy kategorii B został zdany za pierwszym razem. Bez stresu, na spokojnie do niego podeszłam, bo wiedziałam, że dam radę i potrafię zachować się na drodze w każdej sytuacji. Zarówno zasad panujących na drogach jak i praktyki nauczył mnie instruktor Tomasz Sobol. Cudowny człowiek z pasją, niesamowitym poczuciem humoru i darem do przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób. Nie ma się co bać i czekać, prawo jazdy samo się nie zrobi, a skoro masz możliwość skorzystania z umiejętności i zdobytego doświadczenia instruktora Pana Tomasza to nie ma co się dłużej zastanawiać. Na początku mojej przygody z prawem jazdy nie byłam pewna, czy dam radę nie spowodować żadnej kolizji i w jaki sposób zachowam się między pozostałymi uczestnikami ruchu. Byłam straszną amebą, jeśli chodzi o prowadzenie auta, ale już po pierwszych spotkaniach nabrałam odwagi i z czasem nabierałam zarówno umiejętności jak i pewności siebie za kierownicą. Umiejętności jakie nabyłam i spokój jaki mam prowadząc samochód zawdzięczam właśnie Tomaszowi. Trochę się rozpisałam, ale myślę że jeśli ktoś szuka instruktora z pasją, cierpliwością i humorem to polecam właśnie Pana Tomasza Sobola.