Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. E/C

2021-11-22
Kursant: Adrian


Jeśli E+C to tylko Łukasz Jankowski. Jako jeden z nielicznych instruktorów sam najpierw pokazuje jak poprawnie wykonać zadania zwracając uwagę na najważniejsze punkty. Nie ma czegoś takiego, że wsadzi do auta i sobie trenuj... Techniki które ma opracowane pozwalają znacząco skrócić czas potrzebny do opanowania wymaganych na egzaminie zadań. Wystarczy go słuchać i się stosować do tego co mówi, a nie ma opcji, że nie będzie wychodziło. Innymi słowy właściwy człowiek na tym stanowisku. Zdane za pierwszym. Mega rekomenduje.