ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-11-19
Kursant: Dominik Martyna


Polecam szkołę jazdy Kursant . Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem . Ogromną rolę odegrało tu samozaparcie jak i nauka Pana instruktora Krzysztofa Radwańskiego . Pan Krzysztof niczym Sokrates potrafi przekazać wiedzę . Nie skreśla na starcie. Merytorycznie tłumaczy i szykuję nie tylko na egzamin ale także na bezpieczną jazdę z prawkiem po nim . Z powodu długich oczekiwań na egzamin i niestety absencji chorobowej Pana Krzysztofa miałem okazję pojeździć 2 h przed egzaminem z Panem Adamem Poniewoznikiem a ten niczym Platon z wiedzą , innym doświadczeniem potrafił też szybko dodać parę rad które się przydały na sam egzamin . Jak postanowię zrobić dalsze kategorię to tylko tam . Polecam