Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Kurs na operatora Koparko - Ładowarki

2021-11-19
Kursant: Marta Kupczyk


Polecam kurs na operatora koparko ładowarki w Kursancie, bardzo fajni wykładowcy p. Szymon i p. Roman, dobrze przekazujący wiedze teoretyczną. Zajęcia praktyczne dostosowane do poziomu uczestników, jesli ktoś nigdy nie miał styczności z maszynami budowlanymi, prowadzący wszystko wytłumaczą i wyjaśnią. Pani w biurze pomocna i dobrze poinformowana. Egzamin zdałam za pierwszym razem bez żadnego problemu. Na kursie nie spotkałam się z jakąkolwiek dyskryminacją, że względu na płeć, więc jeśli jakieś panie się zastanawiają to ja powiem, że warto przyjść na ten kusr do Kursanta.