ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-11-05
Kursant: Ola K.


Jak najbardziej polecam szkołę "Kursant", a w szczególności instruktora Sebastiana Skrętkowicza, z którym miałam przyjemność jeździć. Bardzo rzetelnie przygotowuje do egzaminu. Podchodzi indywidualnie do kursanta, a dzięki temu udaje się początkowo słabe strony wyćwiczyć do poziomu, co najmniej dobrego. W trakcie jazdy u Sebastiana łączy się teorię z praktyką, gdyż instruktor zadaje dużo pytań dotyczących aktualnej sytuacji na drodze. W wyraźnym stopniu podnosi to poziom świadomej jazdy. Chwilę przed egzaminem, pomimo towarzyszącego stresu, czułam się przygotowana, a już w trakcie trwania egzaminu kolejne zadania wykonywałam z jeszcze większą pewnością, gdyż wszystko to ćwiczyliśmy z Sebastianem bardzo wiele razy. Egzamin zdałam za pierwszym razem i ewidentnie duża w tym zasługa Sebastiana. Polecam z czystym sercem!