Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-10-21
Kursant: Dominika


Polecam kurs Kursanta w 100%! Cyferki nie kłamią i faktycznie dzięki świetnemu instruktorowi Panu Krzysztofowi Wiewiórowi zdałam za pierwszym razem! Lekcje prowadzone w miłej i profesjonalnej atmosferze. Wszystkie moje wątpliwości i błędy zostały bardzo dokładnie wytłumaczone oraz otrzymałam mnóstwo cennych rad. Także polecam wszystkim bardzo gorąco. Dodatkowo na pochwałę zasługują Panie z sekretariatu, które nie ważne z jakim pytaniem się przyszło zawsze pomagały z uśmiechem.