Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-10-12
Kursant: Julia Yufym


Jestem bardzo zadowolona nauką w szkole jazdy „Kursant”.Najbardziej polecam instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego,który jest profesjonalistą,cierpliwym i wspaniałym człowiekiem.Pan Bartek przekazuje wiedzę w bardzo rzetelny sposób,na każde pytanie daje odpowiedź i wyjaśnienie,dzięki czemu nauczyłam się nie tylko tego,co mam zrobić na egzaminie ,a i tego co będzie potrzebne mi w codziennej jeździe.Na jazdach możecie liczyć tylko na pozytywną atmosferę,humor i dużo śmiechu.Lepszego instruktora nie ma,z całego serca polecam!! Egzamin zdany na pierwszym razem!!!!