Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-10-11
Kursant: Alicja Czerwińska


Bardzo polecam wybór szkoły jazdy kursant, 3 lata temu uczęszczałam do innej szkoły jazdy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Na zajęciach poruszone zostały najważniejsze zagadnienia i najczęstsze problemy jakie towarzyszą nam na drodze. Panie z biura bardzo serdeczne, chętne do pomocy i otwarte na każde pytanie. Instruktor jazdy Pan Zbigniew Horosiewicz do zajęć podchodzi z dużym zaangażowaniem i cierpliwością, udziela cennych wskazówek, uważnie przygląda się jak zachowujemy się na drodze dzięki temu od razu wiemy nad czym musimy popracować. Dzięki Panu Zbigniewowi poczułam się pewnie na drodze i wiem na co powinnam zwracać uwagę. Jeżeli ktoś się wacha jaką szkołę wybrać z całego serca polecam.