ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2021-10-08
Kursant: Bożena Chamot-Gaj


Polecam naukę jazdy w szkole KURSANT. Egzamin państwowy z teorii jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! 1. Miałam przyjemność przez 30h kursu jeździć z instruktorem Panem Sebastianem Skrętkowiczem. Bardzo miła atmosfera, anielska cierpliwość. Pan Sebastian tłumaczy ze spokojem i zrozumieniem. Pomimo napiętego grafiku (kurs zrobiłam latem) zawsze potrafił wygenerować dla mnie czas. Miałam przyjemność jeździć po autostradzie. Co uważam, że jest bardzo dużym atutem Pana Sebastiana. Bo większość instruktorów robi trasy stricte egzaminacyjne. Pan Sebastian czuwa nad bezpieczeństwem jazdy. Nie wiem jak to robi, ale reakcje są błyskawiczne! Podczas jazdy czułam się bardzo bezpiecznie. Jak uczyć się jazdy to tylko z Panem Sebastanem. POLECAM! 2. Egzamin wewnętrzny z jazdy przeprowadzony z właścicielem szkoły. Merytoryczne i kulturalne omówienie błędów, cenne wskazówki. 3. Panie w biurze bardzo pomocne i sympatyczne. Nie mam się do czego doczepić. Wszystkie formalność zostały dopełnione w 100%. Jasne warunki umowy, brak ukrytych kosztów. Zdecydowanie polecam naukę w szkole KURSANT i instruktora Pana Sebastiana! pozdrawiam Bożena Chamot-Gaj