ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-09-20
Kursant: Michał Łomnicki


Witam, chciałbym jeszcze raz podziękować Panu za pomoc i polecenie Pana Tomasza Sobola jako instruktora. Jego profesjonalne podejście pozwoliło mi po długiej przerwie od robienia prawa jazdy zdać je na 100% bez ani jednego błędu. Nawet ja nie wierzyłem w siebie tak jak On to robił że się uda. Doskonale został przygotowany przez Pana do swojej pracy. Obserwując Pana materiały szkoleniowe na kanale YouTube można zaobserwować że Tomek przekazuje dokładnie Pana doświadczenie i wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru waszej szkoły i na pewno będę ją polecał wszystkim. Pozdrawiam serdecznie Michał Łomnicki.