Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /application/models/offer_readmodel.php on line 16
ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-09-18
Kursant: Michał Łomnicki


Po 13 latach przerwy powróciłem do tematu prawa jazdy. Poprzez wiele pozytywnych opinii trafiłem do szkoły jazdy kursant. W biurze zagadał do mnie Pan Andrzej (właściciel) był bardzo pomocny i odrazu polecił mi Tomka Sobola. Indywidualne i profesjonalne podejście pozwoliło zdać dwa egzaminy teoretyczny i praktyczny na 100% bez błędnie. Bez problemu dopasowaliśmy jazdy do mojej codziennej pracy. 26 h wystarczyło żeby się przygotować nie tylko do egzaminu ale również do bezpiecznego wyjechania na drogę po otrzymaniu prawa jazdy. Serdecznie polecam i dziękuję za waszą ciężką pracę.