ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-09-13
Kursant: Basia Krejpcio


Z całego serca polecam instruktora, Pana Zbigniewa Kulpę. Dzięki niesamowitej cierpliwości, uprzejmości ale i cennym radom, zdałam egzamin za pierwszym razem. Nie byłam łatwą kursantką, ponieważ moje umiejętności wymagały dłuższego szkolenia. Jednak mając kompletne zaufanie do Pana Zbigniewa, wiedziałam że mogę całkowicie polegać na wskazówkach i brać uwagi do serca. Naukę u Pana Zbigniewa polecam każdej osobie, która bardzo boi się wsiąść na fotel kierowcy. Od pierwszej lekcji moje zaufanie było stuprocentowe, dzięki czemu każda godzina jazdy (a było ich całkiem sporo) była realizowana w pełnym skupieniu, ale i w przyjemnej atmosferze. W czasie jazd otrzymałam wiele wskazówek, potrzebnych nie tylko do zdania egzaminu.