ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-08-30
Kursant: Tetiana Chycherova


Tydzień temu zdałam egzaminy w wordzie, egzamin był pozytywny za pierwszym razem, na co nawet nie spodziewałam się ,kiedy zaczynałam uczyć się , ponieważ za kierownicę na pierwszym zajęciu nawet bałam się usiąść. Ja miałam duży strach na drodze, ale dzięki Januszu Hylewiczu ja czuje się bardzo dobrze za kierownicą. Na egzaminie krok po kroku wiedziałam co i jak musze robić, ponieważ wszystko to samo robiłam w ciągu jazdy z Januszem . Mi wydaje, ze lepszego instruktora nawet nie mogłam sobie wyobrazic. Ma niesamowitą cierpliwość , ogrom wiedzy , wszystko bardzo dobrze tłumaczy i jazdy z nim sprawiały tylko i wyłącznie przyjemność . Jestem na 100% pewna , ze będę go wszystkim polecać, dla mnie lepszego instruktora być nie mogło . Jestem pewna, ze na 80-90% jest to jego zasługa , ze zdałam za pierwszym razem , za co bardzo mu dziękuje .