ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-08-13
Kursant: Natalia W


Zaczęłam przygodę z Kursantem rok temu. Poznałam cudownych ludzi, nauczyłam się bardzo wielu rzeczy. Mialam swoje wzloty i upadki. Jednak nigdy nie zapomne tak świetnego instruktora jakim jest Seweryn Lechowicz. Po pierwszej rozmowie przez telefon myślałam, że mam doczynienia z panem po 40-stce, dwójka dzieci, kredytem na mieszkanie i brakiem chęci do życia. Dopiero podczas pierwszych jazd okazało się, że to przesympatyczny, wesoły, pogodny i pełen wiedzy instruktor, a dodatkowo młoda krew. Nigdy nie zapomnę okrzyków radości kiedy pierwszy raz odpaliłam auto, przekleństw przy nauce "organów" samochodu pod maską, masy śmiechów i żartów podczas tych godzin. Z wielką chęcią dokupiłam dodatkowe godziny, aby doszlifować jazdę i opłaciło się -nagroda w postaci zdanego egzaminu. Chciałabym również pochwalić p.Andrzeja, który docenił moje starania oraz umiejętności przekazane mi przez jednego ze swoich podopiecznych, a dodatkowo wskazał rzeczy, które musiałam zmienić i uczyć się na nowo. Z góry dziękuję to był mój najlepszy rok nauki patrząc na to jak ciężko było mi pojawić się na jazdach. Polecam gorąco wszystkim!