ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-07-13
Kursant: Przemysław Rajzer


Trafiłem do pana Tomka Woźniaka tuż przed egzaminem, robiąc kurs w innej szkole jazdy. Szybko zdałem sobie sprawę, że mój poziom przygotowania był marny, a poprzedni instruktor nie nauczył mnie podstawowych rzeczy. Po trzech godzinach z panem Tomkiem udało mi się zdać praktyczny za pierwszym razem. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie wyjechałbym z placu manewrowego gdyby nie te trzy godziny. Polecam serdecznie, szkoda marnować pieniądze na tańsze szkoły jazdy bo dojdą znaczne dodatkowe koszta powtarzanych praktycznych egzaminów, a co najważniejsze nie nauczą was jak jeździć w praktyce tylko bezużytecznymi metodami na punkty.