ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-07-13
Kursant: Paulina Atlas


Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy Kursant. Teoria, praktyka oraz sprawy biurowe na najwyższym poziomie. Polecam Instruktora Pana Tomka Woźniaka! Pełen profesjonalizm, wiedza przekazana w bardzo rzetelny sposób, miła atmosfera, każda godzina jazdy wykorzystana w maksymalnym stopniu. Pan Tomek to oaza spokoju, tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości piąty oraz dziesiąty raz nie wywierając żadnej presji ani stresu na osobie, która tą wiedzę zdobywa :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Pan Tomek uczy, jak prawidłowo i na luzie podejść do egzaminu Państwowego, wszystko na 6!