ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-07-12
Kursant: Marta Maryniaczyk


Chcę serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Sobol za szkolenie. Trafiłam na Pana Tomasza przychodząc na popołudniowe wykłady, które były przez Niego prowadzone. Bardzo przystępne prowadzenie, humor, opowieści z życia pełne zabawnych rozwiązań, sprawiło, że w szkoleniu praktycznym byłabym w poddać się tylko pod tego instruktora prowadzenie. Szkolenie praktyczne.... bardzo wymagające!!! Zjechałam nie tylko całą strefę egzaminacyjną, ale byłam w każdym trudnym zakątku wrocławia. Pan Tomasz, uczy jeździć, a nie zdać egzamin. Uwaga dla chcących szkolenie z Panem Tomaszem. Musisz pracować w domu!!! Jak się nie uczysz, to szybko się dowiesz z humorem, ale dowiesz się, że popełniasz wielki błąd. Pan Tomasz jest najlepszy!!! Dziękuje Panu Sewerynowi Lechowiczowi za jazdy sprawdzające! Pan Tomasz mu ufa i fakt, też trzyma poziom. Zdane za pierwszym. Egzamin Państwowy leciutki, wręcz minimalistyczny! Tak przygotowana zdałabym to z zamkniętymi oczami.