ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU



PARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-07-07
Kursant: Ania Głowacka


Zdecydowanie polecam szkołę jazdy ,,Kursant’’, ale przede wszystkim polecam Panią Instruktor Renatę Głowacką. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu, zaangażowaniu i doświadczeniu nauka przebiegała sprawnie, a egzamin zdałam za pierwszym razem. Nauczyła mnie dużo więcej niż jest potrzebne do egzaminu, dzięki czemu sam egzamin był dla mnie bardzo prosty, a zdobytą wiedzę i umiejętności mogę wykorzystywać w codziennej jeździe. Poza tym jej spokój, cierpliwość i gotowość do pomocy w każdej dziedzinie, sprawiała, że na pokładzie panowała spokojna, luźna, bezstresowa, a nawet rodzinna atmosfera. Widać, że Pani Renata lubi to co robi i robi to najlepiej oraz zapewnia maksymalnie komfortowe warunki do nauki jazdy. Pomaga radzić sobie w stresujących momentach oraz odpowiednio reagować w trudnych sytuacjach. Dużo dowiedziałam się również od Pana Artura Korka, który między innymi uczył mnie jeździć w ciekawych i trudniejszych miejscach, a to pomogło mi przygotować się do jazdy na co dzień, nie tylko do egzaminu. Pan Artur daje też wiele rad i wskazówek, które ułatwiają jazdę. Moja przygoda w ,,Kursancie’’ zaczęła się jednak od teorii z Panem Tomkiem Sobolem. Wszystko wyjaśniał w sposób prosty i zrozumiały. Odpowiadał na każde pytanie i angażował nas w zajęcia. Luźna i przyjazna atmosfera, którą wytwarzał na zajęciach również sprawiła, że wiedzę przyswajało się bardzo szybko. Natomiast egzamin wewnętrzny przeprowadził ze mną Pan Jacek Magott. Dzięki niemu dowiedziałam się czego mogę spodziewać się na egzaminie państwowym oraz jak się do tego najlepiej przygotować. Dziękuję bardzo wszystkim tym osobom (szczególnie jednak Pani Renacie) za przygotowanie mnie nie tylko do egzaminu, ale też do całej mojej przygody z autkiem. Będę naprawdę miło wspominać tę szkołę oraz jej pracowników i polecać ją innym!