ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-06-16
Kursant: Maciej Majcher


Szkoła Jazdy Kursant ma świetną kadrę, miałem do czynienia z kilkoma instruktorami i instruktorkami i szczerze polecam wszystkich! Najdłużej jeździłem z P. Renatą Głowacką, która swoją cierpliwością i umiejętnościami pomogła mi wejść w nie tak łatwy świat ruchu drogowego. Pod koniec szlifowałem swoją jazdę z P. Andrzejem Świsulskim. Dzięki ich pomocy, z każdą kolejną jazdą dążyłem do perfekcji i popełniałem mniej błędów. Ostatecznie zdałem zarówno egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Moim zdaniem największymi atutami tej szkoły jest indywidualne podejście do kursanta i przyszłościowe myślenie, dzięki któremu nauczyłem się nie tylko pod sam egzamin, ale wiem jak swobodnie i bezpiecznie poruszać się w ruchu ulicznym na co dzień.