ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU



PARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-06-01
Kursant: Amadeusz Kryze


Wspaniałe przygotowanie techniczne i jak psychologiczne zarówno na teorii jak i praktyce za kółkiem. Miałem tę przyjemność jeździć z panem Tadeuszem Biedą, który okazał się nie tylko wybitnym instruktorem, pełnym cierpliwości nauczycielem ale i genialnym rozmówcą. Każda wyjeżdżona godzina była pełna nie tylko praktycznej wiedzy, cennych uwag ale również masy ciekawostek i luźnej rozmowy która umilała jazdy. Już od pierwszych godzin uczyłem się konkretnych rzeczy, ale nie na pamięć, tylko na logikę, na codziennych przykładach, tak żeby móc zastosować zdobytą wiedzę nie tylko w miejscach gdzie miałem jazdy, ale również na każdej innej drodze. Dodatkowo kilkukrotnie jechaliśmy w miejsca które ja chciałem przećwiczyć, np jazda autostradą albo rondo na ul. Powstańców. Dodatkowo oba egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem w odstępie 6 dni. Z uwagi na powyższe z całego serca mogę polecić OSK Kursant jak i pana Tadeusza :)