ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-04-30
Kursant: Inna Voitiuk


Długo się zastanawiałam nad wyborem szkoły jazdy. I nie pomyliłam się kiedy wybrałam szkołę  "Kursant", bo rezultat to egzamin zdany w Wordzie za pierwszym razem:) Dziękuję Pani instruktor Soni. Bardzo dobrze się jeździło z panem Sylwestrem Butwickim, widać wieloletnie doświadczenie i chęć naprawdę nauczania kursantów. Pan Stanisław, który prowadził wykłady przekazywał wiedzę bardzo ciekawie. Dziękuję dziewczynom z biura Pani Agacie  i Pani  Ani. Jestem zachwycona profesjonalizmem instruktorów. Polecam  z całego serca, wszystkim, którzy zamierzają robić prawko. Bez wątpienia traficie w ręce profesjonalistów.  Po skończeniu kursu w  tej szkole, naprawdę będziecie pewni siebie w pokonywaniu kolejnych kilometrów na drodze. Staranne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i do dalszej jazdy w życiu. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi  i Panu Sławomirowi którzy poświęcili swój czas i prowadzą szkolenia na najwyższym poziomie. Tak trzymać.:)