ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-04-29
Kursant: Mateusz Trojanowski


Polecam szkołę jazdy "Kursant". Kurs odbyłem z Panem instruktorem Adamem Poniewozikiem. Zajęcia z Panem Adamem zawsze odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, co znacznie ułatwia stawianie pierwszych kroków z kółkiem, zwłaszcza że początki bywają stresujące. Na całe szczęście jest Pan Adam, który zawsze potrafi "zluzować" atmosferę żartami. Pan Adam jest świetnym instruktorem, który doskonale zna się na swoim fachu i potrafi swoją wiedzę na temat prowadzenia pojazdów, a także na temat ruchu drogowego w bardzo skuteczny sposób przekazać kursantowi. Szkoła jazdy "Kursant" nie tylko ma świetnych instruktorów, którzy z pełnym zaangażowaniem i z poczuciem misji podchodzą do wypełniania swoich codziennych obowiązków, ale także odbycie samego kursu teoretycznego nie stanowi problemu nawet dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na to by móc przejść kurs teoretyczny w klasyczny sposób. Jeśli nie macie za dużo wolnego czasu to jest genialna opcja przejścia przez teorię online na platformie e-learningowej, dzięki czemu w dogodnym dla siebie czasie można przechodzić przez kolejne lekcje teorii.