ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-04-01
Kursant: Dorota Szwarc


Zdałam bezbłędnie za 1 razem! Bardzo dziękuję p. Bartkowi Majewskiemu za cały trud i cierpliwość podczas lekcji jazdy. Na kursie nie tylko przygotowałam się do egzaminu, ale również nauczyłam się kultury jazdy, dobrych nawyków, pewności na zaśnieżonej drodze. Pan Bartek jest profesjonalistą i perfekcjonistą, który ze stoickim spokojem odpowiada na każde pytanie, tłumaczy sytuacje zaistniałe na drodze oraz uczy jak najlepiej jeździć już po zdanym egzaminie, bo przecież o to chodzi w nauce jazdy:) Zaczynałam od zera, nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem, a dzięki lekcjom idąc na egzamin czułam, że jestem b. dobrze przygotowana, a egzamin to tylko formalność. Z czystym sumieniem polecam p. Bartka oraz szkołę KURSANT.