ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-02-28
Kursant: Marta Kuty-Pachecka


byłam Państwa kursantką i chciałam Panu przekazać informację zwrotną na temat Pana pracownika. Mam bardzo wysokie wymagania i standardy, i powiem szczerze jestem wyjątkowo miło zaskoczona wysokim poziomem profesjonalizmu, jaki reprezentował Pan Sebastian Skrętkowicz. Cieszę się, że mogłam zrealizować kurs pod opieką Pana Sebastiana, który jest świetnym instruktorem. Pan Sebastian bardzo dobrze wytłumaczył mi zasady jazdy, dawał cenne wskazówki i rzeczywiście czuję, że dobrze jeżdżę. Dzięki Panu Sebastianowi, zaliczyłam egzamin państwowy za pierwszym razem, zero stresu. Byłam przygotowana na 100%. Zatem cieszę się, że ma Pan tak dobrych pracowników. Z czystym sercem będę polecać Państwa szkołę. Z poważaniem. Marta Kuty-Pachecka