ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-02-24
Kursant: Agata Borek


Polecam serdecznie Pana Bartka Majewskiego. Od początku mówił, że nie da się NIE nauczyć kogoś jeździć. Trzeba tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. I tak było w moim przypadku. Zero problemów z umawianiem się na jazdy, przesympatyczna armosfera, żadnego stresu za kierownicą. Pan Bartek to oaza spokoju i cierpliwości. Daje dużo cennych wskazówek i każdy element powtarza z kursantem do upadłego. Z godziny na godzinę widziałam u siebie coraz większe postępy, co zaowocowało zdaniem za 2 podejściem. Za 1 stres nie pozwolił nawet ruszyć na placu z jedynki. ;) Ale już drugi zakończony z oceną pozytywną i pochwałą od egzaminatora za styl i technikę jazdy, która w dużej mierze należy się Panu Bartkowi, nie mnie. :)