ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2021-02-08
Kursant: Paulina Rzońca


Bardzo polecam szkołę jazdy kursant! Moim instruktorem był Pan Bartłomiej Majewski, którego polecam każdemu, kto chce naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu. Dzięki niemu udało mi się zdać za pierwszym razem. Pan Bartek jest bardzo profesjonalny i ma niesamowitą cierpliwość. Ponadto świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć i udzielić przydatnych rad. Dzięki jego ogromnemu poczuciu humoru każda jazda odbywała się w miłej, bezstresowej atmosferze. Zawsze mogłam również liczyć na motywację do nauki oraz wsparcie, które pomogło mi uwierzyć w siebie i moje umiejętności za kierownicą. Przed egzaminem czułam się dobrze przygotowana i pełna wiary, że jestem w stanie go zdać. Sam egzamin natomiast, pomimo oblodzonych i zaśnieżonych dróg, okazał się dla mnie dużo łatwiejszy niż myślałam i wiedziałam jak zachować się w każdej sytuacji. Teraz czuję, że jestem gotowa do samodzielnej jazdy. Bardzo dziękuję za naukę, wsparcie i tak świetne przygotowanie! :)