ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-01-29
Kursant: Sara Goleniewicz


Ultra polecanko dla Pana Sylwestra Butwickiego! ❤️ Profesjonalista i człowiek z głową na karku, do tego bardzo wyluzowany, ale i wymagający. Po 3 oblanych egzaminach przeniosłam się do Kursanta i przydzielono mi godziny doszkalające właśnie u Pana Sylwka. Nauczył mnie przede wszystkim podstaw MYŚLENIA na drodze i wyczucia w aucie, dzięki któremu wszelkie manewry pod koniec kursu byłam w stanie wykonać bez skomplikowanych „patentów”. Po prostu - obserwacja i wyczucie. Dzięki precyzyjnemu przygotowaniu do egzaminu, zdałam go na spokojnie, mimo naprawdę ogromnego stresu. Dzięki Panu Sylwestrowi czuję się teraz dużo pewniej i bezpieczniej na ulicach Wrocka. Cieszę się nie tylko z papieru, ale głównie ze zdobytych umiejętności, które będę rozwijać w jak najlepszym kierunku. Zatem - zdane za czwartym, ale dla mnie to jak za pierwszym, bo to faktycznie wyglądało jak gruntowne szkolenie, a nie jakieś odwalenie fuszery