ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-01-25
Kursant: Regina Kot


Serdecznie dziękuję mojemu Kapitanowi ;) Sewerynowi Lechowiczowi. Dziękuję za spokój, cierpliwość, przyjazną atmosferę i wiedzę przekazaną w przystępny sposób. Trafiłam do Seweryna zestresowana i niepewna swoich umiejętności za kierownicą, jednak już od pierwszych jazd pojawiła się nadzieja, że będzie dobrze. Pomimo dużej różnicy wieku: ja jestem dwa razy starsza od Seweryna:) mieliśmy fajny kontakt. Każda godzina była wykorzystana w pełni, bez straty czasu. Szczególne podziękowania dla Soni, z którą też miałam przyjemność jeździć: za wsparcie psychiczne i ciekawe ćwiczenia praktyczne i za entuzjazm do jazd:) Polecam Kursanta wszystkim zestresowanym. Egzamin zdałam za pierwszym razem i to prawie;) bez stresu !, a zadania na egzaminie były dla mnie łatwe, bo o wiele trudniejsze sytuacje i manewry przerobiliśmy na kursie.