ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-01-14
Kursant: Alicja Szczepura


Zdałam dzisiaj egzamin na prawo jazdy w wordzie, kat. B. Po 3 nieudanych próbach postanowiłam zmienić szkole jazdy, oraz instruktora i wybrałam Kursanta. Prowodyrem mojego sukcesu był pan Tomek Sobol, bez którego nie udałoby mi się zdać dzisiejszego egzaminu. Wybitne podejście do kursanta, ogromna wiedza i chęć dzielenia się nią, praktyczne porady i przede wszystkim kolosalne zaangażowanie w mój sukces. Czas był ograniczony, ale pan Tomek zdołał wcisnąć mnie w swój napiety grafik, znaleźć ewentualne zastępstwa i załatwić wszystko skutecznie i bezstresowo. Mam szczerą nadzieje, ze pan Tomek dostanie premię, bo szczerze na nią zasługuje. Życzę wszystkim kursantom, aby trafili na tak kompetentnych instruktorów. Pozdrawiam, Alicja.