ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B dla osób niepełnosprawnych ruchowo

2021-01-12
Kursant: Szymon


Panie Andrzeju, chciałam Panu bardzo, ale to bardzo podziękować za czas, który poświęcił Pan Szymonowi. Mimo licznych obowiązków, chciał Pan pomóc Szymonowi. Jestem ogromnie wdzięczna i brakuje mi słów, aby wyrazić swoją wdzięczność. Mało teraz ludzi, którzy faktycznie, bezinteresownie chcą pomóc niepełnosprawnym. Tyle mówi się o integracji, ale to są tylko słowa, w realnym, zabieganym świecie nikt nie chce poświęcić swojego czasu na choćby rozmowę z niepełnosprawnym. Ma Pan dużo empatii i dzięki Panu Szymon jest od wtorku najszczęśliwszym facetem na świecie. Będę to powtarzać Kursant stawia na jakość szkolenia, a nie zrobienie szkolenia i wystawienie zaświadczenia. Umiejętność dla szkoły Kursant jest najważniejsza. Dziękuję, dziękuję i na forach dla dzieci niepełnosprawnych będę głosić chwalę Pana i szkołe Kursant. Dziękuję. Pozdrawiam