ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-01-11
Kursant: Kaja Bankiewicz


Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Szkołę Jazdy Kursant. Na samym początku podziękowania dla Pani Agnieszki z biura, która zawsze z uśmiechem na twarzy służyła pomocą. Chciałbym podziękować Panu Andrzejowi Świsulskiemu i Panu Tomaszowi Sobolowi z którymi miałam przyjemność jeździć. Ogrom doświadczenia i wiedza jaką mi przekazali jest bezcenna:) Podziękowania również dla Soni Stando-Walasek, która z ogromnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem pomogła poradzić mi ze stresem w trakcie jazdy dzięki czemu egzamin przebiegł bezstresowo i przyjemnie:) Natomiast największe podziękowania należą się dla instruktora prowadzącego Seweryna Lechowicza. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, ogrom wiedzy i doświadczenia. Nauka z Sewerynem to czysta przyjemność! Atmosfera zawsze była przyjazna dzięki czemu zawsze z uśmiechem na twarzy przychodziłam na jazdy! Seweryn jest osobą bardzo cierpliwą i dokładną - tłumaczył każdy błąd do momentu osiągnięcia perfekcji