ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2021-01-06
Kursant: Emilia Lewicka


Polecam szkołę jazdy Kursant! Moim instruktorem był Bartłomiej Majewski, któremu muszę podziękować z całego serca i szczerze polecić go jako nauczyciela. Nie jest to żadne słodzenie, tylko szczera opinia. Kierowania pojazdem uczyłam się od zera i niestety byłam ciężkim przypadkiem. Kompletnie nie umiałam zapanować nad pojazdem i ciągle popełniałam jakieś błędy. Pan Bartłomiej analizował ze mną najmniejsze pomyłki oraz wyjaśniał każdą niejasną dla mnie rzecz, tyle razy, ile potrzebowałam. Jako instruktor ma przeogromną wiedzę (przekazał mi o wiele więcej informacji niż kurs czy książki) a jego cierpliwość jest godna podziwu. Dzięki genialnemu poczuciu humoru, atmosfera zawsze była przyjazna i ,kiedy coś mi nie wychodziło, nie pozwolił mi się poddawać a motywował do działania. Pan Bartłomiej wierzył w moje umiejętności bardziej niż ja sama co jest dowodem na to, że jest to perfekcjonistą w tym co robi.