ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-12-30
Kursant: Dominika P.


Zapisałam się do Kursanta z polecenia i sama się nie zawiodłam. Po 8-letniej przerwie w robieniu prawa jazdy w innych szkołach, wielu niezdanych egzaminach, utracie wiary w siebie, w tej szkole przygotowano mnie do egzaminu tak, że zdałam bez stresu i nerwów za pierwszym razem. Szczególnie chcę podziękować mojemu instruktorowi, Panu Adamowi Poniewozikowi za profesjonalne ale i ludzkie podejście do kursanta. Pan Adam uczy jak zdać egzamin pokazując wszelkie kruczki strefy egzaminacyjnej i techniki jazdy, ale zależy mu też żeby wyszkolić przyszłego uczestnika ruchu drogowego, bo przecież nie chodzi o zdobycie plakietki i włożenie jej do szuflady. Z Panem Adamem jazda samochodem staje się po prostu przyjemnością. Polecam osobom które naprawdę chcą jeździć!