ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-12-29
Kursant: Wiktoria Narkowicz


Dziś zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem!!! Za to chcę podziękować swojemu instruktorowi Panu Zbigniewowi Kulpie. Dziękuję za to, że poświęcał mi Pan tyle uwagi ile potrzebowałam, za to, że swoją wiedzę przekazywał Pan w sposób konkretny, rzetelny i łatwy do przyswojenia, za to, że zajęcia były zawsze pozytywne i różnorodne - jeździłam w różnych warunkach pogodowych, trasy też były różne :-) Dziękuję za to, że Pan mnie wsparł przed egzaminem wordowskim znajdując czas na jazdy dodatkowe w tak krótkim terminie, dzięki temu cały stres wyładowałam zawczasu przed egzaminem i byłam spokojna jak tafla wody... Ponadto dziękuję za kulturę pracy, współpracy i profesjonalizm, za to, że w tak dużym mieście z tak intensywnym ruchem nigdy nie zraziłam się do jazdy i polubiłam jeździć samochodem! ps mając chorobę lokomocyjną trudno było wyobrazić, że kiedykolwiek to powiem. Pozytywnie wspominam dodatkowe jazdy z Panem Mirosławem Wroną i Panem Cezarym Karpińskim. Dziękuję za cenne wskazówki i szczerą chęć pomocy :-) Warto uczestniczyć w zajęciach teoretycznych stacjonarnie. Wszystko w miarę możliwości było omówione od A do Z. Zajęcia były ciekawe i nawet stresujące (temat wypadki!) - omawialiśmy różne przypadki i wyjątki, zajęcia z pierwszej pomocy były super – szkoda, że tak mało :-) Dla tych, którzy preferują naukę zdalną, polecam wykupić dostęp dp lekcji online. Lekcje online skonstruowane w taki sposób, ze najbardziej leniwy będzie zmuszony do słuchania i uważnego czytania + musi zdać test na każdy temat, żeby przejść do następnego rozdziału. Kursant prowadzi swój kanał na Youtube, nie raz korzystałam z waszych filmików – są bardzo pomocne – za to również dziękuję :-) Organizacja w biurze nigdy nie zawiodła, kiedy musiałam coś załatwić, wszystko było robione na czas. POLECAM i zapraszam chętnych na naukę jazdy w OSK Kursant! Firmie i jej pracownikom życzę sukcesów i wszystkiego dobrego :-) Pozdrawiam serdecznie