ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Kurs na instruktora nauki jazdy

2020-12-14
Kursant: Arkadiusz Posmyk


W Szkole Jazdy Kursant odbyłem kurs instruktorów nauki jazdy. Egzamin instruktorski uchodzi za dość trudny. Wymaga bardzo dobrego przygotowania merytorycznego i praktycznego. Dlatego długo zastanawiałem się nad wyborem ośrodka szkolenia. Czytałem opinie, dopytywałem. Łatwo nie było. Wybór padł na "Kursanta". Nie pomyliłem się! Pomagali w każdym zakresie. Badania lekarskie, psychologiczne, podpowiadali jak załatwić wszystkie formalności. Nigdy nie odmówili pomocy. Ale formalności to jedno, a sam kurs to drugie. Zajęcia z panem Stanisławem Łobodą były czystą przyjemnością. Zawsze inspirujące i bardzo ciekawe. Nigdy nie było nudno. Aż chciało się uczyć i pogłębiać wiedzę. Wykłady pana Stanisława to raczej rozmowy, konwersacje, motywujące do dalszej pracy. Aż chciało się przyjeżdżać na kolejne. Byłem bardzo zadowolony! W końcu kurs dobiegł końca i przyszedł czas na egzamin. Byłem pewny swego. I choć łatwo nie było, udało się zdać! Dzięki Szkole Jazdy Kursant powiększyłem grono instruktorów nauki jazdy! Cóż mogę powiedzieć? Samo dziękuję to chyba za mało. W każdym razie, jeśli szukacie ośrodka w którym chcielibyście odbyć kurs instruktora nauki jazdy to ja polecam Szkołę Jazdy Kursant.