ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Jazda dodatkowa kat. B

2020-11-26
Kursant: Paweł Andrzejczak


Szczerze polecam szkołę Kursant. Dawno temu odbywałem kurs na prawo jazdy w innej szkole. Po zakończeniu tamtego kursu przystąpiłem kilkakrotnie do egzaminu, jednak za każdym razem kończyło się to porażką i w pewnym momencie sobie odpuściłem. W tym roku (po wielu latach) postanowiłem wrócić do tematu, zdałem egzamin teoretyczny i wykupiłem dodatkowe godziny jazdy w Kursancie. Muszę przyznać, że dopiero tutaj nauczyłem się tak naprawdę jeździć. Moja pani instruktor wykazała się niesamowitą cierpliwością, zwracała mi uwagę na pewne rzeczy, na które nikt z wcześniejszych instruktorów jej nie zwracał i była zawsze bardzo zaangażowana. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, a do tego wszystko odbywało się w bardzo przyjemnej atmosferze. W sumie wykupiłem w Kursancie 22 dodatkowe godziny (może to komuś wydawać się dużo, ale przypominam, że ostatnią styczność z samochodem w roli kierowcy miałem 18 lat temu!!!, więc praktycznie uczyłem się wszystkiego od początku). I dziś w końcu nastał ten wspaniały dzień: zdałem egzamin praktyczny na prawo jazdy!:)