ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kategorii B

2020-11-25
Kursant: Kinga Pajda


Polecam instruktora Ryszarda Kończaka, dzięki któremu zdałam obydwa egzaminy na kategorię B za pierwszym razem. Jazdy miałam rozplanowane w krótkim odstępie czasowym, dzięki czemu szybko można było wyjeździć obowiązkowe godziny. Pan Ryszard parę dni przed egzaminem państwowym wyznaczył mi dodatkowe godziny jazd, przez co na egzamin szłam z mniejszym stresem. Na jazdach wykonywaliśmy wszystkie manewry punktowane na egzaminie, Pan poświęcał więcej czasu na słabe punkty, co świadczy o jego zaangażowaniu i profesjonalizmie. Dopasowywanie godzin było bezproblemowe. Jazdy przebywały w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, czasami płakałam..ze śmiechu